product
1770
New product
Kαθαρισμό των πρώτων βρεφικών δοντιών με γεύση τσιχλόφουσκα
99 Item Items
Αμεσα Διαθεσιμο
Warning: Last items in stock!
Availability date:
ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά
από 45€
Αγοράστε έξυπνα!
Χαμηλές τιμές!
Ασφαλείς αγορές
με αξιοπιστία
Τηλεφωνικές παραγγελίες
εύκολα & γρήγορα!
Η Babyderm First Toothpaste είναι εξειδικευμένη οδοντόπαστα για το καθαρισμό και την προστασία των πρώτων βρεφικών και παιδικών δοντιών. Με ειδικά μελετημένη σύνθεση, χωρίς φθόριο, φροντίζει την καλή υγεία των νεογιλών δοντιών εξασφαλίζοντας ταυτόχρονα την υγεία των μόνιμων δοντιών που θα ακολουθήσουν. Oι φυσικές γλυκαντικές ουσίες και η ξυλιτόλη, αναστέλλουν τη δημιουργία οξέων από τα μικρόβια της πλάκας, προστατεύοντας από την τερηδόνα και την πλάκα. Παράλληλα, περιέχει μαλακτικούς παράγοντες για την περιποίηση των ευαίσθητων βρεφικών ούλων. Με Ξυλιτόλη & φυσικά γλυκαντικά από το φυτό Stevia Χωρίς φθόριο Καθαρισμός και προστασία των πρώτων βρεφικών δοντιών Χωρίς ζάχαρη, parabens, SLS, οινόπνευμα Προστασία από πλάκα και τερηδόνα
Τοποθετήστε μία μικρή ποσότητα (μέγεθος φακής) σε μία μαλακή οδοντόβουρτσα, κατάλληλη για παιδία. Βουρτσίστε τα δόντια του παιδιού με απαλές κινήσεις και ξεπλύνετε. Συνίσταται να βουρτσίζετε τα δόντια πρωί, μεσημέρι και βράδυ, μετά από τα γεύματα.
Δεν υπάρχουν κριτικές πελατών προς το παρόν.